• آدرس

  تهران،فرمانیه

  پاسخگویی

  24 ساعته

 • مشاوره رایگان

بستن

نمونه پرده پذیرایی به سبک مدرن و کلاسیک

بارها اتفاق افتاده که به دلایلی نظیر رنگامیزی خانه، شست و شو و یا تعویض پرده برای مدتی پرده های پذیرایی را برداشته اید. بعد این اتفاق معمولا با وجود متریال دیگر و دکوراسیون پذیرایی خود متوجه تغییر شدید و بی روح شدن فضا خواهید شد.این امر نشان دهنده اهمیت پرده در دکوراسیون خانه شما خواهد بود، در ادامه با برخی نمونه پرده پذیرایی که از سایتهای مختلف نظیر شاتر استوک جمع آوری شده است آشنا خواهید شد.

نمونه های از پرده پذیرایی در سبک های مختلف

یکی از موارد مهم در انتخاب پرده توجه زیاد به بحث هماهنگی با دیگر اشیا پذیرایی است، بارها این موضوع را مطرح کردیم که برای بخش های مهم دکوراسیون به هماهنگی توجه کنید. نمونه پرده پذیرایی که در پایین به شما معرفی می کنیم دقیقا این مورد را به خوبی نشان می دهد که چگونه پرده های این فضاها با دیگر بخش ها نظیر فرنیچر، رنگ اتاق و… هماهنگ می باشد.

نمونه پرده پذیرایی به سبک چند تکه ای

استفاده از پرده های چند تکه ای یکی از موارد کم کاربرد در دکوراسیون پذیرایی می باشد، این سبک مدرن در صورت استفاده هماهنگ با متریال دیگر مثل کوسن ها، مبلمان و یا رومیزی می تواند جلوه زیبایی به پذیرایی بدهد. نکته مهم و خاص این سبک این است که این چند تکه پرده بهتر است رنگهای هماهنگ اما متفاوت داشته باشند.

ایده پرده پذیرایی به سبک ساده و تیره

به جرعت می توان گفت که یکی از بهترین سبک ها در طراحی هرچیزی “سادگی” است. همانطور که در ایده پرده پذیرایی بالا مشاهده می کنید سادگی پرده زیبایی خود را به خوبی نشان می دهد. همچنین هماهنگی رنگ و سبک پرده را با فرش،پارکت،کوسن ها کاملا مشهود است.

ایده و نمونه پرده پذیرایی به سبک تیره و مختلط

از دیگر سبک های مدرن و خاصی که می توان از آن استفاده کرد، سبک استفاده همزمان از پرده کرکره ای و پرده کلاسیک پارچه ای است، نمونه پرده پذیرایی بیشتری با این سبک در این مطلب وجود دارد که به آنها نیز می پردازیم، علاوه بر هماهنگی تقسیم شده هر دو نوع پرده با متریال ها، استفاده از سبک پرده تیره و زیبایی که به محیط میدهد اشاره کرد.

ایده پرده پذیرایی و نشیمن به سبک کلاسیک و مختلط

این مورد نیز همانند نمونه بالا می باشد و ترکیب پرده پارچه ای با پرده کرکره ای می باشد، نکته خاص این نمونه توجه بیشتر به هماهنگی پرده کرکره ای نسبت به پرده پارچه ای می باشد.

سبک ساده و روشن در پرده پذیرایی

در این نمونه اثر هماهنگی پرده بر روی زیبایی فضا کاملا مشهود است. یکی از بهترین سبک ها برای این فضا را با انتخاب رنگ هماهنگ و سبک ساده به وجود آورده اند.

نمونه پرده نشیمن به سبک کلاسیک

نمونه پرده پذیرایی به سبک کلاسیک نیز جز موارد پرطرفدار مخصوصا در ایران است، استفاده از یالانهای با رنگ های خاص و شیک می تواند فضای پذیرایی شما را متحول کند.

پرده پذیرایی به سبک مدرن

الزامات و نکات در انتخاب پرده پذیرایی

 1. هماهنگ بودن رنگ و سبک پرده با دیگر متریال فضا برای زیباتر شدن بیشتر فضای مورد نظر
 2. استفاده از رنگ های خاص و مدرن در محدوده ای محدود و عدم استفاده از رنگ های غیرمعمول
 3. انتخاب سبک متناسب با سبک کلی فضای پذیرایی
 4. حفظ سادگی در موارد غیر کلاسیک نمونه پرده پذیرایی
 5. و…

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *