• آدرس

    تهران،فرمانیه

    پاسخگویی

    24 ساعته

  • مشاوره رایگان

بستن

طراحی دکوراسیون داخلی در شمال تهران

شرکت ها و گروه های مختلفی در تهران در زمینه دکوراسیون، طراحی داخلی و بازسازی فعالیت دارند،برخی از این گروه ها بیشتر تمرکز خود را در شمال تهران معطوف کرده اند. از جمله این شرکت ها شرکت مهندسی کوئیک سازه است که در زمینه بازسازی،طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی در شمال تهران فعالیت دارد.

ویژگیهای خاص طراحی دکوراسیون داخلی در شمال تهران

مناطق شمالی تهران به جهت موقعیت تجاری و هزینه ای شرایطی خاص نسبت که کل مناطق ایران دارد. این مناطق علاوه بر وجود منازل با گران ترین قیمت ها دارای مراکز تجاری، درمانی، تفریحی هستند که از نظر درامد و هزینه دارای شرایط خاص نسبت به دیگران نقاط کلانشهر تهران دارند.

بافت شهری در این مناطق در حوزه مسکونی از تراکم کمتری بر خوردار بوده و از نظر مساحت منازل غالبا مساحت بیشتری نسبت به دیگران مناطق تهران دارند.

به دلیل همه این شرایط خاص که گفته شد رقابت تجاری و سرمایه گذاری در این مناطق از شرایط بسیار ویژه ای برخوردار است. هزینه های نگهداری واحدهای مسکونی و تجاری در این مناطق از دیگر مناطق پایتخت بیشتر بوده اما از نظر ارزش بنا چندین برابر با ارزش تر هستند، از این رو صاحبان واحد های مسکونی و تجاری توجه زیادی به شرایط و محیط داخلی واحد های خود دارند.

انجام پروژه های بازسازی و یا طراحی دکوراسیون داخلی در این مناطق از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و جهت جذب سرمایه گذاران باید شرایط واحد های افراد همواره خوب و عالی باشد.

گروه کوئیک سازه جز گروه های هست که تمرکز بیشتر خود را بر روی پروژه های تجاری و مسکونی در شمال تهران معطوف کرده است. پروژه های انجام شده این گروه در مناطق شمالی تهران و شمیرانات انجام گرفته است.

علاوه بر طراحی دکوراسیون داخلی در شمال تهران پروژه های طراحی داخلی و بازسازی خانه نیز توسط این گروه انجام می پذیرد.

برخی از نمونه کارهای اخیر دکوراسیون داخلی در شمال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *