• آدرس
  تهران، زعفرانیه
  شماره تماس
  021-26805099

Warning: Illegal string offset 'title' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 22

Warning: Illegal string offset 'category' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 23

Warning: Illegal string offset 'number' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 24

Warning: Illegal string offset 'title' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 22

Warning: Illegal string offset 'category' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 23

Warning: Illegal string offset 'number' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 24
بستن

دکوراسیون آرایشگاه مردانه (بهترین ایده‌ها برای مدرن‌سازی)

دکوراسیون آرایشگاه مردانه می‌تواند برای پیروزی در رقابت کسب و کار تاثیرگذار باشد. حتی دکوراسیون اصولی برای آرایشگاه مردانه راندمان کاری و کاربردی بودن تمام فضا را ساده‌تر می‌کند. از آنجایی که افراد زیباپسند تعداد بیشتر مراجعین آرایشگاه‌ها را تشکیل می‌دهند، لازم است به زیبایی این محیط اهمیت بیشتری داد. ایده‌ها و نکات مهمی را بیان خواهیم کرد که بتواند به بهترین شکل موثر باشد.

جدیدترین ایده‌ها برای دکوراسیون آرایشگاه مردانه

زیباپسندان اغلب علاوه بر اینکه به خدمات ارائه شده در سالن‌های زیبایی اهمیت می‌دهند، به مواردی در رابطه با محیط سالن زیبایی مانند نظافت، راحتی، مدرن بودن و شیکی آن توجه می‌کنند.

در صورتی که کمی از بابت کیفیت محیط ناراضی باشند، ممکن است ترجیح را در رفتن به سالنی که از نظر ارائه خدمات شاید هم‌سطح باشد اما از محیط یا بهتر است بگوییم دکوراسیون مناسب‌تری برخوردار است، داشته باشند.

بهترین دکوراسیون آرایشگاه مردانه

به ویژه اینکه اغلب دکوراسیون آرایشگاه مردانه کاملا از بیرون قابل رویت است و از همان ابتدا در جریان ورود به سالن قرار خواهند گرفت. با این اوصاف بهتر است ایده‌هایی را برایتان بیان کنیم که در کنار خدمات عالی شما، به جذب مشتری بیشتر کمک کند.

نقش دیوارها و کفپوش برای دکوراسیون آرایشگاه مردانه

یکی از نکات مهم برای دکوراسیون هر مکانی، تم زمینه‌ای است که در نظر گرفته می‌شود. ترجیحا برای این مورد نکات زیر را باید در نظر داشت:

 • قابل شست و شو بودن کف از اهمیت بالایی برخوردار است
 • بهتر است درجه رنگی کف با دیوارها متفاوت باشد یا بافت آن فرق داشته باشد
 • برای دیوارها می‌توانید از تابلوهای مرتبط با مدلینگ‌ها و یا نمونه کارهای سالن در ابعاد بزرگ و کوچک استفاده کنید
 • کفپوش‌های براق خیلی شیک دیده می‌شوند اما باید همیشه به نظافت آنها توجه کرد
 • کفپوش‌های روشن ممکن است کثیفی را به شدت بروز دهند و از این نظر پیشنهاد می‌کنیم کفپوش‌های تیره انتخاب کنید
 • دیوارها بهترین مکان برای جلب توجه هستند که می‌توانید از المان‌های متنوعی روی آنها استفاده کنید

در نظر داشتن فضای کافی

وقتی در حال طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه هستید، باید به فضای مورد نیاز برای هر مراجع توجه بیشتری داشته باشید. نباید فضا آنقدری شلوغ و پر از میز و صندلی باشد که فضای کافی و مناسب برای مراجعین وجود نداشته باشد.

فضای برای دکوراسیون آرایشگاه مردانه

این نکته را در نظر داشته باشید که ساعات شلوغی آرایشگاه ممکن است تعداد مشتریان چند برابر بیشتر از اوقات معمولی باشد. در نتیجه اگر به هم ریخته، شلوغ و کسل کننده باشد، ممکن است مشتریان از دست بروند. توجه به زمان انتظار مشتریان در راحتی تمام، می‌تواند نکته‌ای بسیار هوشمندانه برای جذب همیشگی آنها باشد.

انتخاب رنگ دکوراسیون آرایشگاه مردانه

یکی از نکات مهم دیگر، انتخاب رنگ است. به هیچ وجه الگوی خاص و مشخصی برای دکوراسیون در انتخاب رنگ وجود ندارد. زیرا طیفی از رنگ‌های متنوع در کنار سلائق و ایده‌های متنوع وجود دارد که این زیبایی‌های مختلف را ایجاد می‌کند. اما باید در انتخاب رنگ هوشمندانه عمل کرد. زیرا در نگاه اول رنگ در ذهن تثبیت می‌شود.

با اینکه می‌توانید متنوع عمل کنید، بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که رنگ‌های روشن زودتر کثیف می‌شوند و به چشم می‌آیند. استفاده از تم سفید و مشکی برای سبک‌های مدرن، طلایی مشکی، قهوه‌ای و چرمین برای سبک‌های کلاسیک، رنگ‌های طوسی یا نقره‌ای در ترکیب با سفید یا مشکی و… می‌توانند ایده‌های جالبی برای انتخاب رنگ باشند.

توجه به نورپردازی دکوراسیون آرایشگاه مردانه

در کنار رنگ انتخابی، نکته‌ای که سبب جلوه بیشتر سالن می‌شود، نورپردازی است. می‌توان گفت نورپردازی مکملی برای رنگی است که انتخاب می‌شود. جلوه بیشتر دکوراسیون با نورپردازی بیشتر می‌شود.

نور در دکوراسیون آرایشگاه مردانه

البته باید در نظر داشته باشید زیاد افراط نکنید. در نظر گرفتن بخش‌هایی کم نور به جذابیت و آرامش فضا منجر می‌شود. برای این منظور بهتر است از نورهای نقطه یا نورهای مخفی استفاده کرد.

آینه‌ها در دکوراسیون آرایشگاه مردانه

یکی از المان‌هایی که باید در همه سالن‌های زیبایی وجود داشته باشد، آینه است. در بیشتر طراحی‌ها برای سالن‌های زیبایی آینه برای هر صندلی مجزا است و یا با قابی مشخص برای یک نفر اختصاص داده شده است.

آینه دکوراسیون آرایشگاه مردانه

البته تاثیر استفاده از یک آینه قدی و بزرگ در قسمت ورود و خروج را دست کم نگیرید. این نکته می‌تواند تاثیر به سزایی در بزرگ دیده شدن سالن و همینطور دیدن نتیجه خدمات ارائه شده برای مشتری را داشته باشد.

نقش مبلمان، میز و صندلی‌ها

باید توجه داشته باشید صندلی‌هایی که برای انتظار در نظر می‌گیرید کیفیت مطلوبی را برای ساعات شلوغی و انتظار مشتریان را داشته باشند.

علاوه بر آن صندلی‌های مخصوص کار نیز در طراحی‌های مختلف با شکل و شمایل مختلف وجود دارند که می‌توانید کاملا متنوع انتخاب کنید. البته انتخاب مدل بسته به کاربری نیز دارد ولی رنگ آنها بهتر است با زمینه هماهنگ باشد. در برخی از موارد نیز تناقض رنگ صندلی‌ها با زمینه می‌تواند زیبایی و جذابیت منحصر به فردی ایجاد کند.

میزها را بهتر است طوری انتخاب کرد که به راحتی قابل جابجایی باشند. در ضمن میزها لازم است فضای کافی برای وسایل و لوازم را داشته باشند. با این راهکار از شلوغ دیده شدن و بهم خوردن لوازم نیز جلوگیری خواهد شد.

انتخاب‌های جسورانه در دکوراسیون

دکوراسیون آرایشگاه مردانه

با در نظر داشتن برخی از نکاتی که تقریبا نیاز ضروری است، می‌توان به حداقل کاربری از دکوراسیون آرایشگاه مردانه دست یافت. اما برخی از مواقع لازم است جسورانه عمل کرد تا بیشتر مورد توجه قرار گرفت.

 • استفاده از رنگ‌های متناقض برای انتخاب اکسسوری‌ها مانند قرمز یا زرد با مشکی
 • انتخاب یک تک رنگ متناقض برای یک سری از المان‌ها برای جلوه بیشتر
 • استفاده از اشکال مختلف برای انتخاب میز و صندلی
 • در نظر گرفتن فضایی برای انتظار با کتاب، پخش موسیقی، بازی، مجلات و…
 • استفاده از گل و گیاهان طبیعی در صورت وجود نور و فضای کافی (طوری که سبب به هم ریختگی و از بین رفتن زیبایی نشوند)
 • میز هر قسمت مانند میز تاتو بهتر است مجزا در نظر گرفته شود

جمع‌بندی

دکوراسیون آرایشگاه مردانه می‌تواند کاملا متنوع و منحصر به فرد باشد. زیرا ایده‌ها و گزینه‌های متنوعی برای انتخاب وجود دارد که با توجه به فضای موجود می‌توان دکوراسیونی متنوع خلق کرد. البته نکات بهداشتی که وضع شده‌اند را نیز باید در کنار این موارد در نظر داشت تا هر دو توام با یکدیگر، سبب رضایت و جذب مشتری بیشتر شوند.

پست های مرتبط