• آدرس
    تهران، زعفرانیه
    شماره تماس
    021-26805099

Warning: Illegal string offset 'title' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 22

Warning: Illegal string offset 'category' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 23

Warning: Illegal string offset 'number' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 24

Warning: Illegal string offset 'title' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 22

Warning: Illegal string offset 'category' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 23

Warning: Illegal string offset 'number' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 24
بستن

انتخاب رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی تنها با رعایت 3 نکته

امروزه توجه بیشتری نسبت به سابق به دکوراسیون و انتخاب رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی می‌شود. آرامش و آسایش در محیط داخلی بعد از یک روز پر مشغله ضرورت نیاز به انتخاب درست را ایجاد می‌کند. سرویس بهداشتی امروزه نسبت به سابق در دکوراسیون جایگاه بهتری دارد. از این رو در این متن سعی خواهیم کرد تا نکات مهمی را برای انتخاب رنگ مناسب آن بیان کنیم. با ما همراه باشید.

اهمیت انتخاب رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی

دکوراسیون و توجه به رنگ سرویس بهداشتی، از اهمیت بالایی برخوردار است. گاهی با بازسازی منزل یا ساخت منزلی نو، نیاز به ایجاد تغییراتی برای نوسازی و مدرن ساختن سرویس بهداشتی ایجاد می‌شود. امروزه نکته مهمی که برای تمام بخش‌های دکوراسیون داخلی یا حتی خارجی باید در نظر داشت، کاربردی بودن آن است.

بسیاری از رنگ‌های سرد، گرم، تیره، خنثی و روشن می‌تواند نقش به سزایی در کاربردی بودن سرویس بهداشتی داشته باشد. این موضوع به این دلیل است که جنبه زیبایی در کنار کاربری قسمت‌های مختلف، تاثیر ویژه‌ای را به همراه دارد.

رنگ تیره مناسب برای سرویس بهداشتی

اگر می‌خواهی بهترین رنگ را انتخاب کنید بهتر است در ابتدا مدل و ابعاد سرویس بهداشتی را در نظر داشته باشید. در پی آن مقدار هزینه‌ای که برای این منظور باید صرف کنید که در انتخاب جنس مورد نظر تاثیر به سزایی دارد. در انتخاب جنس کاشی و رنگ بهتر است کیفیت مطلوب‌تر را انتخاب کنید. زیرا رطوبت اندکی که در این قسمت وجود دارد آنرا تخریب نکند. علاوه بر این موضوع سرویس بهداشتی بازسازی زمان‌بری دارد که بهتر است از ابتدا به دقت جنس کاشی و رنگ آنرا انتخاب کرد. با ادامه متن همراه باشید که نکات مهمی برای انتخاب درست را برایتان ارائه دهیم.

نکات مهم انتخاب رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی

برخی از المان‌ها در دکوراسیون سرویس بهداشتی ثابت هستند. وجود کاسه روشویی، توالت فرنگی، آیینه روشویی، قسمت دور روشویی، کابین حمام و شیرآلات و… ابزارها و المان‌های ثابت در دکوراسیون سرویس بهداشتی هستند.

انتخاب رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی

اما انتخاب این گزینه‌ها با توجه به مورد کاربردی می‌تواند متفاوت باشد. اما رنگ زمینه‌ای که به عنوان تم اصلی انتخاب می‌شوند، نکته بسیار مهمی محسوب می‌شود. در ادامه به نکات مهمی برای انتخاب بهترین گزینه اشاره خواهیم کرد.

1.توجه به سایز سرویس بهداشتی

یکی از مهمترین نکاتی که برای انتخاب رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی باید در نظر داشت، توجه به ابعاد سرویس بهداشتی است. اغلب مواقع ابعاد سرویس‌های بهداشتی کوچک در نظر گرفته می‌شود. برای اینکه این محیط بسته بیش از اندازه گرفته و کوچک نباشد بهتر است از رنگ‌های روشن برای آن انتخاب کرد.

رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی چیست؟

روشن بودن رنگ زمینه‌ای به بزرگ دیده شدن و انعکاس نور بیشتر در فضای بسته سرویس بهداشتی کمک می‌کند. البته فضاهای بزرگ می‌توانند از رنگ‌های تیره برای زمینه انتخاب کنند. اما بهتر است رنگی که انتخاب می‌کنید ترکیبی با رنگ‌های دیگر داشته باشد. این کار از ایجاد تنوع بالایی برای سرویس بهداشتی برخوردار است.

2.توجه به بهداشت و نظافت برای سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی از مکان‌هایی است که مکرر نیاز به شست و شو و پاکسازی دارد. بهتر است رنگی که برای آن انتخاب می‌کنید طوری باشد که بعد از شست و شو یا قبل از تمیز کردن کاملا مشخص باشد. برای این منظور لازم نیست به تیره و روشن بودن رنگ توجه کنید. فقط باید رنگ کِدِر و چرک مورد شده انتخاب نکنید.

رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی منزل

با این کار نظافت سرویس بهداشتی بیشتر به چشم خواهد آمد. رنگ‌ها متنوعی برای این منظور وجود دارد که می‌توان به کار گرفت. هیچ اشکالی ندارد اگر با رنگ‌هایی که در طبیعت وجود دارد، دکوراسیون سرویس بهداشتی را چیدمان دهید. توجه به رنگ‌های کرم، در کنار سبز یا رنگ‌های قهوه‌ای تیره در کنار رنگ طلایی یا نقره‌ای که امروزه بسیار کاربردی شده است، دکوراسیونی جذاب را به همراه خواهد داشت.

3.تم‌های مناسب انتخاب کنید

انتخاب تم نکته بسیار مهمی در انتخاب رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی است. برای این منظور بهتر است از رنگ‌های خنثی استفاده کنید. رنگ‌هایی مانند طوسی، کرمی، لیمویی روشن و بسیاری از رنگ‌های ملایم برای تم سرویس بهداشتی بسیار جذاب هستند. با این کار می‌توانید المان‌های لازم برای سرویس بهداشتی را با تنوعی از رنگ‌ها انتخاب کنید. المان‌ها را می‌توانید بعد از مدتی عوض کنید و تنوع مطلوبی را ایجاد کنید. زیرا اغلب رنگ‌های زمینه‌ای ملایم با تمام رنگ‌ها هم‌خوانی دارند.

انتخاب رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی

استفاده از رنگ سفید برای زمینه سرویس بهداشتی اغلب برای بسیاری از افراد پسندیده است. اما گاهی یکنواختی خاصی را به همراه دارد. برای اینکه از این موضوع جلوگیری شود، می‌توان از رنگ‌های دیگر کنار سفید استفاده کرد. با این کار به بزرگ دیده شدن فضا و جلوگیری از بی رنگ و رو شدن محیط نیز کمک خواهید کرد.

نکات پایانی

در این متن به نکات مهمی در رابطه با انتخاب رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی اشاره کردیم. با توجه به این نکات می‌توانید بهترین دکوراسیون را برای سرویس بهداشتی داشته باشید.

پست های مرتبط