• آدرس
  تهران، زعفرانیه
  شماره تماس
  021-26805099

Warning: Illegal string offset 'title' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 22

Warning: Illegal string offset 'category' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 23

Warning: Illegal string offset 'number' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 24

Warning: Illegal string offset 'title' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 22

Warning: Illegal string offset 'category' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 23

Warning: Illegal string offset 'number' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 24
بستن

دکوراسیون داخلی جواهر فروشی شیک برای جذب مشتری

دکوراسیون داخلی جواهر فروشی دغدغه‌های متعددی دارد که باید طراحان دکوراسیون به بهترین شکل آنها را در نظر گیرند. از طرفی نیز بهتر است علاوه بر در نظر داشتن شرایط مالک به جذب بیشتر مشتری و مواردی از قبیل امنیت و زیبایی نیز توجه کرد. با ادامه متن همراه باشید تا این نکات را به صورت کامل در اختیارتان قرار دهیم.

دکوراسیون داخلی جواهر فروشی امری ضروری

انواع جواهر با تلفیقی از هنر و ظرافت ساخته می‌شوند. جواهر فروشی مکانی برای ارائه هنر قیمتی و پر زرق و برق است. مراجعان متعددی برای خرید از جواهر فروشی وجود دارد اما برای بسیاری از موارد خانم‌ها هستند که مشتریان ثابت این مراکز خرید هستند. علاوه بر کالایی که باید هنرمندانه مطابق با سلیقه هر مشتری ارائه شود، توجه به دکوراسیون برای به چشم آمدن و جذب مشتری بسیار مهم است.

اهمیت دکوراسیون داخلی جواهر فروشی

این موضوع از نظر جنبه روانشناسی تاثیر بالقوه‌ای برای جذب مشتریان دارد. در واقع وجود دکوراسیون مدرن و شیک همانقدر مهم است که کالای انتخابی باید منحصر به فرد و زیبا باشد. از طرفی نیاز است تا نکته امنیت برای این کالاهای قیمتی کاملا در نظر گرفته شود. برای این منظور در ادامه ایده‌ها و نکته‌های مهمی را بیان خواهیم کرد که برای این منظور بسیار کارآمد است. با ما همراه باشید.

نکات مهم برای دکوراسیون داخلی جواهر فروشی

استانداردهای متعددی برای زیبایی جواهر فروشی وجود دارد. برای مثال توجه به ویترین بیرونی، توجه به نوپردازی، امنیت و در عین حال زیبایی درب ورودی و بسیاری از موارد دیگر جزئی از استانداردهای این فروشگاه‌ها هستند. به کار گرفتن المان‌های مختلف برای زیبایی هرچه بیشتر این اماکن به منحصر به فرد شدن دکوراسیون منجر می‌شود. این موضوع یعنی جذب مشتری بیشتر.

از دیگر نکاتی که در طراحی و دکوراسیون داخلی جواهر فروشی باید در نظر گرفته شود، توجه به لوکس بودن، مدرن بودن و در حین حال کارآمد بودن است. این موضوع برای بسیاری از مالکان جواهر فروشی از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین منظور نکات و ایده‌های مختلفی را در اختیارتان قرار خواهیم داد که در این امر یاری‌رسان باشد.

ویترین جواهر فروشی شیک

ویترین برای دکوراسیون داخلی جواهر فروشی

شیک بودن برای مالکان جواهر فروشی حرف اول را بعد از امنیت می‌زند. البته امنیت را نمی‌توان جزء دکوراسیون دانست و یکی از ملزومات و استانداردهایی است که باید وجود داشته باشد. اما برای بالا بردن جذابیت ویترین بهتر است نکاتی را در نظر داشته باشید:

 1. توجه به رنگی که به کار برده می‌شود بسیار مهم است؛ علاوه بر زیبایی و جذب مشتری باید جلوه جواهرآلات را نیز از بین نبرد
 2. بهترین راهکار برای ویترین جذاب شلوغ نکردن و پرهیز از به کار بردن طرح‌های شلوغ است
 3. ارتفاع ویترین نیز نکته بسیار مهمی است که به جلوه بیشتر و بهتر جواهر منجر می‌شود
 4. نورپردازی برای ویترین بهتر است طوری باشد که به جواهر تابیده شود؛ دکوراسیون داخلی جواهر فروشی با نورپردازی مناسب بسیار شیک به نظر خواهد رسید
 5. از نورهایی با رنگ‌های جیغ استفاده نشود بهتر است؛ رنگ سفید و زرد بهترین انتخاب هستند
 6. توجه به گیرایی و چشم نوازی ویترین نکته بسیار مهمی است؛ بهتر است از متخصصین در این زمینه و طراحان خبره راهنمایی و مشاوره گرفته شود
 7. برای ویترین بهتر است از کل فضای موجود بهره گرفت اما با قرار دادن جواهر زیاد آنرا شلوغ نکرد

اهمیت کارایی و زیبایی پیشخوان طلا فروشی

بعد از جذب شدن مشتری با ویترینی گیرا و جذاب، نوبت به پیشخوان برای نگه داشتن و استقبال از مشتری می‌رسد. نقش پیشخوان بعد از ویترین بسیار مهم است. بهتر است به نحوی باشد که کاربری مطلوبی برای فروشنده و مشتریان را به همراه داشته باشد.

وجود آینه‌های متعدد در کنار پیشخوان و نورپردازی خوب، به دیده شدن جواهر برای مشتری کمک ویژه‌ای به همراه دارد. تامین کردن نیازهای مشتری یعنی احترام به مشتری و خریدهای مکرر که کسب درآمد بالاتری را نیز به همراه دارد.

توجه به نورپردازی برای دکوراسیون داخلی جواهر فروشی

لامپ برای دکوراسیون داخلی جواهر فروشی

نکته مهم برای بسیاری از اماکن تجاری توجه به نورپردازی است. این موضوع به دیده شدن هر چه بیشتر کالاها کمک می‌کند. البته در معماری مدرن بر خلاف گذشته از یک نور متمرکز برای یک فضا استفاده نمی‌شود. به کار بردن نورهای نقطه‌ای متعدد به ویژه در قسمت‌هایی که جواهر وجود دارد علاوه بر اینکه جلوه بیشتری ایجاد می‌کند، فضایی مدرن و بسیاری شیک را به چشم می‌آورد.

رنگ، متریال و آینه کاری

امروزه تنوع خاصی از المان‌ها برای دکوراسیون داخلی جواهر فروشی می‌توان به کار گرفت. استفاده از رنگ مناسب برای جلوه بیشتر کالاها نکته بسیار حائز اهمیتی است. رنگ، کاغذ دیواری یا دیوارپوش را بهتر است طوری انتخاب کرد که جواهرها بیشتر جلوه کنند. امروزه رنگ‌های تیره یا بسیار روشن برای این منظور کارایی ویژه‌ای دارند که با تابیدن نورهای نقطه‌ای جلوه بیشتری برای جذب مشتری ایجاد می‌کنند.

وجود آینه‌های متعدد می‌تواند به بزرگ‌تر دیده شدن جواهرآلات کمک کند. اما بهتر است زیاده‌روی در این امر نشود. زیرا فضا کمی چشم را خسته خواهد کرد. برای این کار بهتر است یک دیوار یا قسمت‌هایی از فضا را آینه کاری کرد.

نکات پایانی

بهتر است از طراحان و متخصصین در این زمینه برای بهترین دکوراسیون داخلی جواهر فروشی کمک گرفت. با این کار علاوه بر توجه به استانداردهای مهمی مثل امنیت، به شیک بودن و جذب مشتری نیز توجه خواهد شد. تنها با راهنمایی طراحان و به کار بردن نکات مهم می‌توان تمام نیازهای یک جواهر فروشی شیک و مدرن را در کنار کاربری بودن و امنیت داشت.

پست های مرتبط