• آدرس
    تهران، زعفرانیه
    شماره تماس
    021-26805099

Warning: Illegal string offset 'title' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 22

Warning: Illegal string offset 'category' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 23

Warning: Illegal string offset 'number' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 24

Warning: Illegal string offset 'title' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 22

Warning: Illegal string offset 'category' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 23

Warning: Illegal string offset 'number' in /home/quicksaz/public_html/wp-content/plugins/apress-core/widgets/zt_recent_portfolios_by_category.php on line 24
بستن

دکوراسیون آژانس هواپیمایی منحصر به فرد با رعایت 6 نکته

دکوراسیون آژانس هواپیمایی به دلیل اینکه روزانه مراجعین متعددی با آن مراجعه می‌کند، بهتر است از کاربردی بودن و جذابیت بالایی برخوردار باشد. اغلب برای این منظور از طراحان خبره در این زمینه کمک گرفته می‌شود اما ایده‌هایی متنوع از سراسر جهان می‌تواند طرحی منحصر به فرد و جذاب را به همراه داشته باشد. با ما همراه باشید تا ایده‌هایی کارآمد را برایتان بیان کنیم.

ایده‌های مدرن برای دکوراسیون آژانس هواپیمایی

با وجود اینکه امروزه برای خرید بلیط‌های مسافرت هوایی به صورت خرید اینترنتی و آنلاین انجام می‌شود، لازم است تا فضایی اداری و مناسب برای این امر وجود داشته باشد. بخش‌های متعددی برای یک آژانس مسافرتی در نظر گرفته می‌شود که شامل اتاق مدیر، قسمت مشاوره و خرید بلیط و… است. برای دکور دادن به همه بخش‌ها باید به رضایت مشتری، آسایش کاربری و ایمنی توجه کرد. در ادامه به راهکارها و ایده‌هایی مدرن برای این منظور اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

توجه به آسایش مراجعین و مشتریان

یکی از مهمترین گزینه‌هایی که باید برای دکوراسیون آژانس هواپیمایی در نظر داشته باشید، توجه به آسایش مشتریان هنگام مراجعه است. این موضوع می‌تواند به موضوع احترام به مشتری اشاره داشته باشد و سبب جذب مشتریان بیشتری شود. لازم است پیشخوان، میز مشاوره و قسمت خرید یا تحویل بلیط قسمت‌های مجزایی داشته باشند. با این کار حریم برای مشتریان و خرید امن در کنار آسایش حفظ خواهد شد. مشاوره و صحبت با مشتریان برای مشاوره راحت‌تر انجام خواهد شد.

دکوراسیون آژانس هواپیمایی شیک

به کارگیری پارتیشن

دکوراسیون آژانس هواپیمایی نیاز دارد تا بخش‌هایی مجزا از سایر قسمت‌ها را داشته باشد. برای این منظور یکی از کاربردی‌ترین گزینه‌ها استفاده از پارتیشن اداری است. با این کار می‌توان جذابیت خاصی را ایجاد کرد. از ایده‌هایی مانند ساعت کشورهای مختلف، استفاده از نقشه کشورها یا حتی تصاویری از مناطق گردشگری معروف و زیبا برای پارتیشن می‌توان استفاده کرد. مزیت استفاده از این المان کاربردی علاوه بر مجزاسازی و زیباسازی فضا، کاربردی شدن و استفاده حداکثری از فضا خواهد بود.

بهترین دکوراسیون آژانس هواپیمایی

فضای مناسب برای دکوراسیون آژانس هواپیمایی

بهتر است فضای مناسبی برای نشیمن انتخاب و در نظر گرفته شود. با این کار مراجعین و مشتریان زمان بیشتری برای تفکر در مورد مشاوره دریافت شده خواهند داشت. علاوه بر این موضوع تاثیر به سزایی در زیبایی چیدمان ایجاد خواهد کرد. اگر فضا مورد نظر کوچک است بهتر است از مبلمان ظریف و رنگ‌های روشن برای این منظور استفاده شود تا از حداکثر فضا استفاده شود.

دکوراسیون آژانس هواپیمایی منحصر به فرد

استفاده از دیوارکوب و باکس‌های کاربردی

نکته مهمی که باید در نظر گرفته شود کاربردی بودن هر آنچه که برای دکوراسیون استفاده می‌شود است. برای بهتر شدن دکوراسیون آژانس هواپیمایی بهتر است از تابلوها و یا باکس‌هایی برای ارائه خدمات به مشتریان استفاده شود.

تابلوها می‌توانند با جای‌گیری مناسب روی دیوارها زمان‌بندی پروازها و تورهای آژانس را در اختیار مسافران قرار دهند. برای این کار بهتر است خلاقیت به خرج داد و از اشکال متنوعی مانند پنچری هواپیما یا شکل کشورها و نقشه آنها استفاده کرد. حتی از برخی از گل‌های مناسب آپارتمانی برای قرار دادن داخل فضای باکس دیواری می‌توانید استفاده کنید تا صمیمیت با مشتریان را نشان دهد.

توجه به رنگ‌ها برای جذابیت فضا

یکی از مهمترین گزینه‌ها برای دکوراسیون اماکن اداری مختلف به ویژه اماکنی که مراجعه کنندگان به عنوان مشتری به آنجا وارد می‌شوند؛ توجه به رنگ است. رنگ یکدست برای این نوع از فضاها بسیار نامناسب است و بهتر است از 3 یا 2 رنگ برای زمینه اصلی استفاده شود. با این کار می‌توانید نواقص فضا را بپوشانید و توجه مشتریان را به سمتی که می‌خواهید، با استفاده از رنگ‌های تندتر، روی رنگ‌های ملایم جذب کنید.

انتخاب رنگ مناسب دکوراسیون آژانس هواپیمایی

انتخاب دیوارپوش و کف‌پوش مناسب برای دکوراسیون آژانس هواپیمایی

وقتی مشتریان وارد آژانس هواپیمایی می‌شوند، برجسته‌ترین گزینه‌ای که به چشم خواهد خورد، کف و دیوار‌ها در کنار تناسب برقرار شده با سایر ابزارهای به کار برده شده است. این موضوع بهتر است طوری انتخاب شود که پاکسازی آن به راحتی ممکن باشد و علاوه بر آن با سایر المان‌های به کار برده شده همخوانی داشته باشد.

انتخاب رنگ‌های مات برای کفپوش با جنس پارکت یا سرامیک گزینه‌ای آرامش‌خش خواهد بود که در کنار آن می‌توانید از دیوارهایی با نورپردازی متنوع و جذاب فضای منحصر به فرد داشته باشید.

نکات پایانی

در این متن به 6 ایده کاربردی برای داشتن دکوراسیونی منحصر به فرد اشاره کردیم. دکوراسیون آژانس هواپیمایی بهتر است با دقت بالایی طراحی شود تا بتواند مشتریان را جذب و نگه دارد. امروزه توجه به دکوراسیون داخلی اماکن تجاری برای آسایش مشتریان و درآمد بیشتر نکته بسیار مهمی است.

پست های مرتبط